Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörün en büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve hizmet sonrası destek konularındaki eksiklikleri fark eden ve bu konuda alternatif çözümler sunan şirketimiz, donanımlı alt yapısıyla sistemlerini yedekli olarak kurmuş bir sanal santral hizmetleri olarak kesintisiz hizmet anlayışıyla bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermekteyiz.

 

Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek ip santrallerin satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteği konusunda sorun yaşaya kuruluşları düşünerek çııktığımı bu yolda bayi ve çözüm ortaklarıyla beraber müşterek hareket etmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Firmamız 7/24 müşteri hizmetleri hattı ile, satış ve satış sonrası destek ve kesintisiz hizmet sağlamak üzere müşteri temsilcisi, bayi ve çözüm ortakları arasında etkin bir iletişim ve geri bildirim sistemi kurmuştur.

 

BigaNet olarak insana ve emeğe değer veren, güven ve kalite odaklı çalışan, teknolojiyi sürekli takip edip, müşterilere özel çözümler sunan, tecrübeli, genç ve dinamik bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir.