+90 212 912 11 59
info(-)biganet.com

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar, Santral, Kamera, Alarm

Bilgisayar Sistemlerine Yerinde Servis Hizmeti

Bilgisayar Servisi olarak hizmeti hızlı ve alanında uzman ekip personellerimizle servis anlayışını bir tık yukarı taşıyoruz.

Arayın. Arıza kaydı oluşturun. Ardından ekibimiz en kısa sürede sizlere çözüm sunacaktır.

Neden Bilgisayar Servisi ?

Konusunda uzman ekibimiz, cihazınızın donanımsal ve yazılımsal kontrollerini yaparak size bilgi verir bu adımlardan sonra yapılan bilgilendirme sonucunda onay alınırsa arızalı olan ürünün siparişi verilir fiyatlandırma yapılır ve işlem başlar, onay alınmadan yedek parça ve sarf malzeme için hiç bir ücret talep edilmez.

Yerinde Bilgisayar Servisi

İşletmelerin bilgisayarlarında oluşabilecek sorunlara çözüm üreterek düzenli bakımları yapılmaktadır. Bakım anlaşması yapılarak cazip fiyatlarla bütün bilgisayarların bakımlarını oluşabilecek sorunların ön görülerek ortadan kaldırılmasıyla ekonomi fiyatlarla bilgisayar bakım servisi yapılmaktadır. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetimizden ücretsiz faydalanmaktadır.

  • Aylık Bakım Hizmeti Bilgisayar başına ücret belirlenir.
  • Minimum 2 bilgisayar olması gerekir.
  • Bakım esnasında kullanılan yedek parça ve/veya sarf malzeme ayrıca ücretlendirilir.
  • Uzak bağlantı yardım ve telefon desteği ücretsizdir.
  • Servis hizmetimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasını kapsamaktadır.
  • Bakım için keşif yapılarak fiyat verilmektedir.

Bilgisayar Servisinde yüzlerce mutlu müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetimiz ile sorunlarınıza hızlı çözümler sağlıyoruz. Günümüz şartlarında Bilgisayar Teknik Servisi firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi ister, Biz bilgisayarınızda oluşan sorunları bilgisayarlarınızın kurulu olduğu yerde bilgisayar teknik servis hizmeti vererek çözüm sunuyoruz. Bilgisayar Tamiri konusunda prensiplerimiz arasında minimum maliyet maksimum verim yer almaktadır.

Eğer sizlerde Bilgisayar Servisi arıyorsanız sizlere teknik servis hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Hemen 0212 912 11 59 numaralı Çağrı Merkezi Hattımızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.